Cursus Certified Leasing Professional – NIVE Opleidingen

Ga terug

De Nederlandse Vereniging van Leasemaatschappijen heeft samen met NIVE Opleidingen de cursus Certified Leasing Professional ontwikkeld. Deze cursus heeft onze medewerkers en salesorganisatie een verdere verbreding en verdieping van hun kennis opgeleverd.

Tijdens de cursus zijn de volgende aspecten behandeld:

  • Wat is lease? 
  • Wat zijn de basiskenmerken van lease? 
  • Wat onderscheidt lease van andere financieringsvormen? 
  • Welke varianten van lease zijn er? 
  • Juridische en fiscale aspecten van lease. 

Het is voor ons als leasemaatschappij belangrijk om het kennisniveau van ons team up-to-date te houden. Wij zijn daarom ook erg trots om te melden dat ons team de opleiding succesvol heeft afgerond! Met het behalen van het examen hebben onze medewerkers en partners het certificaat ‘Certified Leasing Professional’ bemachtigd. Een mooie beloning voor het harde werk. 

Wij bedanken NIVE Opleidingen voor de leerzame cursus en team LFH voor de inzet.


Samen krijgen we het voor elkaar!